29.09.2022

Хто і для чого пошкодив «Північний потік»?

Від Онлайн Кредит
  • Російський газ витікає у Балтику. Що сталося?

Шведська берегова охорона виявила четвертий витік газу на російських трубопроводах Nord Stream у Балтійському морі.

Раніше було виявлено три витоки – два в данській зоні та один у шведській – у двох російських підводних трубопроводах, призначених для транспортування природного газу до Німеччини.

Росія: це не ми. Європа: а хто?

Російське ФСБ порушило справу про міжнародний тероризм, у Євросоюзі заявили, що «Північний потік» пошкодили навмисно, а в Україні прямо кажуть, що газогін навмисно пошкодила Росія. Хто ж стоїть за атакою на Nord Stream?

  • Стратегічне значення Лиману на Донеччині

Російські сили невдовзі можуть зіткнутися з «неминучою поразкою» у районі міста Лиман на Донеччині. Про це у своєму нинішньому огляді повідомляє американський інститут дослідження війни. Лиман – одне з найбільших міст на півночі області. Як швидко ЗСУ зможе вибити звідти російську армію та що це дасть у стратегічному плані?

  • Путін послав Лукашенка до невизнаної Абхазії: що це значить?

Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі засудила візит білоруського диктатора Олександра Лукашенка до Абхазії. Лукашенко зустрівся із очільником російського анклаву Абхазії Асланом Бажанією. За словами Лукашенка, він довго обговорював «абхазьке питання» з президентом Росії Володимиром Путіним на зустрічі в Сочі.

Що Лукашенко забув в Абхазії? чи може Білорусь визнати окуповані Росією грузинські території? І чому дії Лукашенка непокоять Грузію та Україну?

Про це і не тільки – дивіться у програмі Свобода Live: