04.12.2022

«Ми вистоїмо»: Зеленський розповів, як українцям пройти складну зиму

Від Онлайн Кредит

Громадянам України слід залишатися єдиними, аби пройти вкрай складну зиму, зазначив у вечірньому зверненні 4 грудня президент України Володимир Зеленський.

«Щоб пройти цю зиму, ми повинні ще більше допомагати один одному, ніж будь-коли. Ще більше дбати про одного. І не питайте, будь ласка, чи допомогти і чим – просто допомагайте, коли бачите, що можете це зробити. Щоб пройти зиму, ми повинні бути ще більш стійкими та ще більш єдиними, ніж будь-коли. Не можна допускати жодних внутрішніх конфліктів, які можуть послабити нас усіх», – наголосив президент.

За його словами, вся країна має стати одним великим «пунктом незламності» і продовжувати роботу щодня.

«Ворог дуже сподівається використати зиму проти нас, зробити зимовий холод і труднощі частиною свого терору. Ми ж повинні зробити все, щоб вистояти цієї зими, хоч би як це було важко. Вистояти і ми вистоїмо», – зазначив він.

Зеленський також наголосив, що цю зиму необхідно сприймати не як випробування, а як час, який наближає країну до перемоги.

Водночас дослідники з американського Інституту вивчення війни (ISW) заявили, що з настанням зими умови на сході України, ймовірно, стають більш сприятливими для вищих темпів військових операцій.